The Last of Us remake is officieel goud gegaan
BA |
12 juli 2022
Ontwikkelaar Naughty Dog heeft via zijn socials laten weten dat The Last of Us: Part I officieel goud is gegaan. De ontwikkeling van de remake voor PS5 is dus afgerond, wat betekent dat de game niet meer zal uitgesteld worden.
De titel werd vorige maand onthuld tijdens Summer Game Fest. De eerste The Last of Us werd helemaal herbouwd met de engine van The Last of Us: Part II. Zowel de character models, omgevingen, belichtingen als physics werden volledig herwerkt. De remake bevat zowel de hoofdgame als de uitbreiding Left Behind.
Thrilled to announce The Last of Us Part I has gone gold! ?✨
Congratulations to the Dogs and our partners @PlayStation who contributed their passion and talent to the growing world of #TheLastofUs! pic.twitter.com/PGd9ezWuZC
— Naughty Dog (@Naughty_Dog) July 11, 2022
Gisteren reageerde een ontwikkelaar op de kritiek die ze kregen omwille van het dure prijskaartje. Volgens Naughty Dog rechtvaardigt het vele werk dat ze erin gestopt hebben de prijs van 70 euro en is de remake allesbehalve een ‘cash grab’.
The Last of Us: Part I verschijnt 2 september voor PS5.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Digitaal kopen is geen eigendom: Kojima slaat opnieuw alarm
TDS
- 07 juli 2026
REVIEW
Hell Let Loose: Vietnam krijgt releasedatum en open beta op Steam
TDS
- 16 mei 2026
REVIEW
Ezio Auditore zou terugkeren in Assassin’s Creed Hexe
SP
- 14 mei 2026