PlayStation Store introduceert user scoresysteem
Ben Allossery |
17 november 2023

Sony heeft een nieuwe feature toegevoegd aan de PlayStation Store waarmee je games een user score kan geven. Met Star Ratings kan je games een beoordeling geven en zo de wereld tonen wat je ervan vindt.
Ook handig: de gemiddelde score kan je terugvinden op de productpagina van elke game. Zo kan je meteen zien hoe de titel scoort bij het publiek. Zo zien we dat het middelmatige RoboCop: Rogue City een score van 4.53 op 5 heeft, top-RPG Baldur’s Gate III een 4.6 en Marvel’s Spider-Man 2 een 4.91.
Opgelet: je moet zelf wel de game bezitten om een score te kunnen geven. Ga naar de productpagina van de titel op de PlayStation Store en selecteer de sterrenscore. Druk op x en nu kan je zelf je eigen beoordeling toevoegen. Je kan die later ook nog aanpassen.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Painkiller reboot demonstreert zijn dodelijke schietijzers
Stijn Poelmans
- 18 april 2025

REVIEW
Ready or Not komt deze zomer naar consoles
Ben Allossery
- 18 april 2025

REVIEW
DOOM: The Dark Ages krijgt brute Limited Edition controllers
Ben Allossery
- 18 april 2025
