Embracer schrapt nieuwe Deus Ex game van Eidos Montreal
Stijn Poelmans |
29 januari 2024
De Embracer Group zet zijn herstructureringsplan ongestoord verder met alweer enkele nieuwe slachtoffers op de teller. De uitgever ontsloeg zo’n 97 medewerkers van Eidos Montreal en annuleerde tegelijk de nieuwe Deus Ex game waar de studio al twee jaar aan sleutelde.
Het nieuws is afkomstig van Bloomberg journalist Jason Schreier. Zijn bronnen melden dat de nieuwe Deus Ex al twee jaar in ontwikkeling was, althans in conceptuele fase. Later dit jaar zou de game overgaan naar actieve ontwikkeling.
Hoewel Eidos Montreal de nieuwe Deus Ex game niet vermeldt, heeft de studio wel een statement over het ontslag van de 97 personen geplaatst op X. Het blijft maar ontslagen regenen in de gameindustrie. Ook Microsoft kondigde aan zo’n 1900 werknemers op straat te zetten.
— Eidos-Montréal (@EidosMontreal) January 29, 2024
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Tech-analist: “Sony heeft release PlayStation 6 uitgesteld”
Stijn Poelmans
- 27 januari 2026
REVIEW
“Nieuwe State of Play gepland voor februari”
Stijn Poelmans
- 26 januari 2026
REVIEW
Gerucht: GTA 6 krijgt geen fysieke versie op release om spoilers te vermijden
Stijn Poelmans
- 26 januari 2026