Volledige cast The Witcher III keert terug voor Gwent
Stijn Poelmans |
27 juni 2016

CD Projekt RED heeft laten weten dat alle stemacteurs van The Witcher 3: Wild Hunt ook voor de standalone Gwent-game in hun digitale alter ego kruipen. Fans hoeven zich dus geen zorgen te maken dat Geralt plots anders zou klinken.
Gwent gameregisseur Benjamin Lee vindt continuïteit heel belangrijk, ook bij de stemmen:
“Geralt is Geralt. We gebruiken altijd dezelfde stemacteurs, omdat spelers zich minder kunnen inleven in de game als hij plots een andere stem zou hebben. Wij zouden nooit zomaar een andere stem introduceren.”
Geen slechte zaak, want er zijn al een paar stemwissels gebeurd in de game-industrie die niet zo vlot verliepen. Denk maar aan Kiefer Sutherland die in plaats David Hayter de stem van de iconische Snake verzorgt. Daarnaast kreeg ook Santa Monica Studio al wat klachten over de nieuwe stem van Kratos in God of War.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
CD Projekt Red vernieuwt rechten voor The Witcher
Stijn Poelmans
- 22 december 2019

REVIEW
The Witcher 3 komt naar Nintendo Switch
Stijn Poelmans
- 11 juni 2019

REVIEW
The Witcher studio opent eigen merchandise store
Stijn Poelmans
- 08 mei 2019
