Verkoop van No Man's Sky tuimelt de dieperik in
Carl |
29 augustus 2016

Slecht nieuws voor het team van Hello Games: de verkoop van indiesensatie No Man’s Sky is de dieperik ingetuimeld. Na een spectaculaire eerste week, zijn de verkoopcijfers van de game in het Verenigd Koninkrijk met maar liefst 81% gedaald. Ook in andere regio’s is de verkoop sterk gedaald.
Het is normaal dat de verkoopcijfers van games na launchweek een duik nemen, maar zo sterk is de daling doorgaans niet. Er zijn verschillende verklaringen voor: eerst en vooral was er de lauwe kritische ontvangst door gamerecensenten die vonden dat de game zijn verwachtingen niet inloste. Op Metacritic heeft de game op dit moment een gemiddelde van 71. En dan zijn er ook nog de technische problemen: zo kampt de ruimtegame op PS4 met regelmatige crashes, een haperende framerate en veel pop-up.
Hello Games beloofde al dat het patches gaat uitbrengen om de technische prestaties van de game te verbeteren, alsook dat er updates komen die nieuwe content toevoegen aan de game.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Sony schrapt alle sporen van Star Wars: Knights of the Old Republic remake
Stijn Poelmans
- 30 september 2023

REVIEW
PlayStation baas Jim Ryan stopt ermee in maart 2024
Stijn Poelmans
- 28 september 2023

REVIEW
Werkt Naughty Dog aan The Last of Us: Part 3 ?
Stijn Poelmans
- 28 september 2023
