Ubisoft heeft geen plannen voor Assassin’s Creed Mirage DLC
Stijn Poelmans |
17 juli 2023

Ubisoft heeft geen plannen voor uitbreidingen voor Assassin’s Creed Mirage. Dat heeft creative director Stéphane Boudon bekendgemaakt. De missie van Basim blijft dus beperkt tot Bagdad.
Boudon maakte het nieuws bekend via een Reddit AMA. Tijdens de vragenronde meldde hij dat er geen grote post-launch plannen zijn voor Mirage in de vorm van uitbreidingen. Toegegeven, hij vermeldt niet dat er helemaal géén post-launch ondersteuning is. We krijgen allicht wel extra outfits en wapens voor Basim.
Dat er geen verhaaluitbreidingen op de planning staat voor Mirage is eigenlijk geen verrassing. De game begon zelf als uitbreiding voor Assassin’s Creed Valhalla, maar werd zo groot dat het uiteindelijk omgedoopt werd tot standalone titel.
De titel keert ook terug naar de roots. Met dichtbevolkte steden, de nadruk op stealth gameplay en intense infiltraties.
Assassin’s Creed Mirage staat gepland voor 12 oktober 2023.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Nieuwe first-person Ghost Recon mikt op 2026 release
Stijn Poelmans
- 01 juli 2025

REVIEW
Win een Death Stranding 2 pakket vol exclusieve goodies
Redactie
- 01 juli 2025

REVIEW
Nieuw Battlefield 6 leak toont Rush Mode in actie
Stijn Poelmans
- 01 juli 2025
