Ook Capcom verhoogt de prijzen van zijn games
SP |
01 december 2023
Na talloze andere uitgevers verhoogt ook Capcom de prijzen van zijn games. Te beginnen met Dragon’s Dogma 2. Nadat de uitgever de releasedatum van de RPG bekendmaakte, werden de pre-orders geopend. En daarmee raakten ook de prijzen bekend.
Opvallend is het prijsverschil tussen consoles en pc. Zo kan je de standaardversie van de game op Steam pre-orderen voor €64,99. Op consoles, zowel op PlayStation en Xbox, is die editie meteen 10 euro duurder, met name €74,99.
Best vreemd, aangezien de adviesprijs in de VS vastgepind werd op $69,99. Dat is zo’n $10 duurder dan Capcoms vorige releases, Street Fighter VI en Resident Evil 4.
De grote baas van Capcom Haruhiro Tsujimoto liet tijdens de Tokyo Game Show al vallen dat Capcom-games duurder mochten worden, aangezien ontwikkelingskosten van moderne titels erg hoog liggen.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Nioh 3 is een timed exclusive voor PS5
SP
- 03 februari 2026
REVIEW
Anime life sim Starsand Island verschijnt deze zomer
SP
- 03 februari 2026
REVIEW
Resident Evil Requiem krijgt fantastische kortfilm trailer
SP
- 02 februari 2026