Odyssey is bestverkopende Assassin’s Creed van deze generatie
SP |
12 oktober 2018
Assassin’s Creed Odyssey ligt ondertussen een week in de rekken. De game heeft volgens uitgever Ubisoft meteen een nieuw record gezet. Odyssey heeft volgens de uitgever de beste openingsweek gehad van alle Assassin’s Creed-games op deze generatie consoles.
Odyssey doet het daamee niet alleen beter dan Unity en Syndicate, maar ook beter dan Origins. Een verademing voor ontwikkelaar Ubisoft Quebec, want Syndicate haalde, mede door Unity, niet de gewenste resultaten binnen. En hoewel Ubisoft niet meteen cijfers deelde, was de top zeer tevreden:
“Wij zijn trots op wat het team bereikt heeft met Odyssey en enorm blij met de positieve reacties van de fans. Wij geloven dat Odyssey een van de beste titels uit de reeks kan worden.”
Onze trip door het oude Griekenland smaakte ook naar meer. Gelukkig zit de reis er nog lang niet op, want Odyssey krijgt twee episodische uitbreiding in de vorm van Legacy of the First Blade en The Fate of Atlantis.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
REVIEW Marathon – Bungie schiet raak, maar mist het doel
Redactie
- 09 maart 2026
REVIEW
Star Wars Fate of the Old Republic stelt art director aan
SP
- 09 maart 2026
REVIEW
Solid Snake komt als Operator naar Rainbow Six Siege
SP
- 03 februari 2026