Nike brengt Xbox Air Jordans op de markt
SP |
21 juni 2018
Zitten er Xbox-fans in de zaal? Binnenkort kan je jouw liefde voor je console uiten via je schoeisel. Nike brengt namelijk coole nieuwe sneakers op de markt, gebaseerd op Microsofts console. Aanschouw de Xbox Air Jordans!
Op het eerste gezicht lijken ze op gewone zwart-groene sneaker, maar het Xbox-logo zit er wel degelijk in verwerkt. Cool is dat de groene, rubberen zolen een glow-in-the-dark-effect hebben. Nu nog het opstartgeluid van de Xbox One als je ze aantrekt en we zijn helemaal tevreden.
Cool weetje: de Xbox sneakers werden afgelopen E3 al gedragen door Xbox-vertegenwoordigers, waardoor sommige bronnen melden dat dit slechts een reclame-stunt was. Een misser in dat geval, want volgens ons zijn er genoeg Xbox-fans die deze schoen wel zouden dragen. Check de foto’s hieronder.


Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Xbox en Fanta slaan de handen in elkaar — en hinten mogelijk naar de release van Halo
Redactie
- 02 april 2026
REVIEW
Van Hades II tot Alien Deathstorm: alles wat Microsoft aankondigde tijdens de Xbox Partner Preview
Redactie
- 27 maart 2026
REVIEW
Forza Horizon 6 verschijnt op 19 mei, komt later naar PS5
SP
- 23 januari 2026