Mass Effect Andromeda multiplayer introduceert nieuw ras
Maxime Demey |
05 juli 2017
Fans van de Mass Effect reeks kennen de ‘batarians‘ nog uit de Shepard-trilogie. Zij maken binnenkort hun terugkeer in de multiplayer van Mass Effect Andromeda. Het is dan ook de eerste keer dat we dit ras zien in het Andromeda-sterrenstelsel.
In de single-player werd met geen woord gerept over de batarians. De enige rassen die meereisden vanuit de melkweg, waren de humans, asari, krogan, turian and salarian. De multiplayer volgt nochtans nauw het verhaal van Andromeda. Het wordt interessant om te zien welke uitleg BioWare geeft om de introductie van de batarians te rechtvaardigen.
Samen met het nieuwe ras, komt er ook een nieuwe moeilijkheidsgraad voor het co-op gedeelte. De Apex-missies krijgen nu de aartsmoeilijke Platinum difficulty. Er wordt dus wel nog degelijk gewerkt aan updates voor de multiplayer. Helaas komt er geen single-player DLC voor Mass Effect Andromeda.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
BioWare gaat verder ‘met kleiner team’ voor nieuwe Mass Effect
SP
- 29 januari 2025
REVIEW
Mass Effect tv-serie officieel in de maak bij Amazon
SP
- 08 november 2024
REVIEW
EA: “Nieuwe Mass Effect wordt fotorealistisch en volwassen”
SP
- 30 oktober 2024