MachineGames hint naar nieuwe Wolfenstein game
SP |
08 september 2025
Ontwikkelaar MachineGames scoorde hard met Indiana Jones and The Great Circle, maar voordien was de studio vooral bekend van Wolfenstein. En het lijkt erop dat het verhaal van de bloeddorstige nazikiller BJ Blazkowicz nog niet ten einde is.
In een recente afleveringen van de NoClip documentaire over the making of Wolfenstein, vertelt mede-oprichter en studiohoofd Jerk Gustafsson dat het verhaal van Wolfenstein: The New Order en Wolfenstein 2: The New Colossus ontworpen is als trilogie.
Gustafsson geeft toe het verhaal nog steeds niet ten einde is: “We hebben de reeks altijd gevisualiseerd als trilogie. Zelfs ‘bij de ontwikkeling van The New Order hadden we al een plan uitgedokterd voor de reis van BJ. Wat gebeurt in het eerste, tweede en derde deel?”
Volgens Gustafsson zijn ze dan ook nog niet klaar met Wolfenstein: “We hebben nog meer WOlfenstein-verhaal om te vertellen. Dat is altij de opzet geweest.”
We mogen ons dus aan een nieuwe Wolfenstein-game verwachten.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Ezio Auditore zou terugkeren in Assassin’s Creed Hexe
SP
- 14 mei 2026
REVIEW
REVIEW Directive 8020 – Supermassive schiet eindelijk de ruimte in
Redactie
- 12 mei 2026
REVIEW
Aliens: Fireteam Elite 2 aangekondigd met eerste trailer
JV
- 08 mei 2026
REACTIES (1)