GTA Online krijgt nieuwe lowrider en Sumo maps
Carl |
02 april 2016

Rockstar blijft maar vette updates geven voor GTA Online. Zo kan je vanaf 5 april aan de slag met de Declasse Tornado Custom. Je kan de auto ophalen bij Benny’s Original Motor Works en tegelijk heel wat upgrades vrijspelen. Zo zijn er nieuwe Liveries, designs voor het dak en nog veel meer.
Tot die tijd kan je je ook amuseren met twee nieuwe maps voor Sumo, de mode waarin je andere auto’s uit de arena moet rammen. De maps situeren zich bovenaan de SS Bulker in de dokken en op het dak van de Sightings Bar & Restaurant aan de luchthaven.
Tot 7 april zijn er ook mogelijkheden om Double RP te scoren in bepaalde playlists:
- Van 1 april tot 3 april: in de Sumo Adversary Modes, ook op de nieuwe maps
- Van 4 april tot 5 april: in Street Races
- Van 6 april tot 7 april: in Street Races en andere soorten Jobs
REACTIES (1)
Een reactie achterlaten
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Red Dead Redemption blijft overeind, maar €50 is echt te veel
Emmanuel Vercruysse
- 31 augustus 2023

REVIEW
Schrijver Red Dead Redemption verlaat Rockstar Games
Stijn Poelmans
- 28 augustus 2023

REVIEW
Wittenboordencriminaliteit floreert in GTA Online
Ben Allossery
- 18 augustus 2023

Wat een droom van een studio is Rockstar eigenlijk niet? GTA V is al bijna 3 jaar uit en nog wordt er bijna maandelijks nieuwe, gratis content ad online toegevoegd. Vraag mij wel af of er eigenlijk nog veel volk op de servers zit?