PS5-game Ghostwire Tokyo uitgesteld naar 2022
Stijn Poelmans |
13 juli 2021

Ontwikkelaar Tango Gameworks en uitgever Bethesda Softworks hebben bekendgemaakt dat Ghostwire Tokyo dit jaar niet meer zal verschijnen. De game schuift door naar begin 2022. De game is in de maak voor PS5 en pc.
Reden voor het uitstel zijn de de aanhoudende coronamaatregelen die nog steeds telewerk noodzakelijk maken. Daardoor gaat de ontwikkeling iets trager. En door de game uit te stellen, kan Tango Gameworks een ervaring afleveren die beantwoord aan de visie van de studio.
In Ghostwire Tokyo ga jij als spokenjager op pad om de Japanse hoofdstad te bevrijden van allerlei bovennatuurlijke wezen. Daarvoor heb je een waaier aan moves, die er even cool als experimenteel uitzien.
Met het uitstel rijst natuurlijk de vraag of de titel zijn status als PS5-exclusive nog lang zal behouden.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Painkiller reboot demonstreert zijn dodelijke schietijzers
Stijn Poelmans
- 18 april 2025

REVIEW
Ready or Not komt deze zomer naar consoles
Ben Allossery
- 18 april 2025

REVIEW
DOOM: The Dark Ages krijgt brute Limited Edition controllers
Ben Allossery
- 18 april 2025
