Geannuleerde Wonder Woman game was ‘bloedmooi en erg uitgebreid’
Stijn Poelmans |
27 februari 2025
Gisteren bracht Warner Bros. het nieuws naar buiten dat de Wonder Woman game geannuleerd is. Ook de ontwikkelaar ervan, Monolith Productions, moet samen met twee andere studio’s de deuren sluiten. Zonde, want volgens een consultant voor de game was Wonder Woman een ontzettend veelbelovende titel.
Via X laat Gail Simone weten dat Wonder Woman een ‘schitterende en erg uitgebreide game’ was. Met ongezien graphics en oog voor detail. Volgens Simone zou deze Wonder Woma-game een echte showpiece epic worden.
Okay, regarding the Wonder Woman video game.
Others have already revealed elsewhere that I was a consultant on this game, so that Cheetah is out of the bag.
I want to say a couple important things about the game and the team who made it. pic.twitter.com/41sJrK4BF2
— Gail Simone ???????? (@GailSimone) February 26, 2025
Ook over het ontwikkelingsteam was Simone bijzonder enthousiast. Ze noemde het een ‘dream team’ van ontwikkelaars die een perfect eindproduct wilden maken. Volgens Simone was Wonder Woman en ook het DC achtergrondverhaal verweven in elk aspect van de game.
Zonde dat we het eindproduct nooit te zien krijgen. Monolith Productions was trouwens niet alleen de studio achter Wonder Woman, maar ook achter het bekende F.E.A.R. en Middle-earth: Shadow of Mordor en Middle-earth: Shadow of War. Die laatste games introduceerde het Nemesis-systeem, dat er op interactieve wijze voor zorgde dat er nooit te weinig orks waren om over de kling te jagen.
Verschillende fans zijn dan ook boos op Warner Bros. Games, omdat de uitgever een patent heeft op het Nemesis-systeem tot 2034. Nu Monolith Productions de deuren sluit, wordt dat systeem allicht niet meer gebruikt.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
GTA 6 officieel uitgesteld tot 19 november 2026
Stijn Poelmans
- 06 november 2025
REVIEW
Details van geannuleerde Dante’s Inferno 2 duiken op
Stijn Poelmans
- 06 november 2025
REVIEW
Rockstar: ‘personeel ontslagen wegens leaks, niet door vakbondsvorming’
Stijn Poelmans
- 06 november 2025