Dead Space Remake heeft geen microtransacties
Stijn Poelmans |
26 juli 2021

De recent aangekondigde Dead Space Remake zal geen microtransacties bevatten. Gelukkig maar, want dat is al één horror minder. Het nieuws raakte bekend via een interview van ign met Phil Ducharme, de senior producer van de game.
Concreet zei Ducharme het volgende tijdens het interview:
“We zijn alle features van de reeks aan het bekijken om te zien wat we opnieuw in deze game kunnen stoppen. Daarbij hebben we geleerd uit onze fouten met microtransacties. Die zullen niet in de game aanwezig zijn.”
Ducharme bevestigde eveneens dat microtransacties nooit naar Dead Space zullen komen. Waarmee hij dus de mogelijkheid elimineert dat ze na de launch worden toegevoegd.
Zoals je weet, werden microtransacties oorspronkelijk geïntroduceerd via Dead Space 3. Zo kon je echt geld op tafel gooien voor wapen upgrades en meer. Niet dus in de remake.
De remake introduceert natuurlijk wel verbeterde gameplay, mooiere graphics en een paar extra’s voor het verhaal. De game zal ontwikkeld worden met behulp van de Frostbite Engine.
Heb jij zin om opnieuw af te dalen naar de USG Ishimura?
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Eerste gameplaybeelden van Battlefield 6 gelekt
Ben Allossery
- 10 maart 2025

REVIEW
Forza Horizon 5 vereist Xbox account op PS5
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Death Stranding 2: On The Beach krijgt awesome verzameleditie
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025
