Vroege gameplay van Marvel’s Wolverine gelekt
Stijn Poelmans |
17 juni 2024

Na enkele beelden van Marvel’s Spider-Man 3 met een nieuwe protagoniste, is er nu ook eerste gameplay van Marvel’s Wolverine gelekt. De footage is afkomstig uit het Insomniac lek van vorig jaar en toont zowel exploratie als combat van de game.
In de eerste video krijgen we een kijk op de volledige game. De clip bevat exploratie, cutscenes en zelfs combat. En eerlijk gezegd ziet de game er voor een vroege build best behoorlijk goed uit. Oké, er zijn clipping problemen, glitches en bugs, maar slecht kan je dit niet noemen.
In een andere clip die je hier vindt krijgen we vooral de traversal mechanics te zien. Wolverine kan hoog en ver springen en gebruikt zijn klauwen om gebouwen te beklimmen.
Let op, het gaat om een erg vroege versie van de game die waarschijnlijk van 2022 of eerder dateert. Dus verwacht ontbrekende texturen, visuele effecten, bug, glitches, zwakke animaties en meer.
Geen idee hoe lang de video’s online zullen blijven, dus neem zeker een kijkje.
Hier zelfs een fragment waarin de held zijn bekende Wolverine outfit draagt:
— 404LEAK (BACK-UP) (@404LEAK_) June 15, 2024
Uit de gelekte documenten blijkt dat Marvel’s Wolverine gepland staat voor eind 2026.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
In Hypercharge: Unboxed voer je oorlog met coole actiefiguren
Stijn Poelmans
- 01 mei 2025

REVIEW
Borderlands 4 belooft een schietfestijn van jewelste
Stijn Poelmans
- 01 mei 2025

REVIEW
Dit zijn de PS Plus games van mei
Stijn Poelmans
- 01 mei 2025
