Teaset bedenker The Last Guardian nieuwe game?
Stijn Poelmans |
03 januari 2018

De nieuwe studio van Fumito Ueda, de bedenker van Ico, Shadow of the Colossus en The Last Guardian, heeft een nieuwe afbeelding gepost op haar website. De kans is groot dat de Japanse ontwikkelaar binnenkort zijn nieuwe game teaset.
Gen Design wenst zijn fans een gelukkig nieuwjaar met daaronder een speciale afbeelding. We zien een meisje – of jongen? – op een stenen altaar, verlicht door een lichtstraal. Rechts ligt iets in de schaduw. Geen idee wat het precies is, maar het lijkt een reusachtig monster. Onze interesse is in ieder geval gewekt.
Deze afbeelding kan er ook gewoon als sfeerbeeld zijn opgezet… al gebeuren zo’n dingen in de game-industrie nooit echt zonder bijbedoelingen. Terwijl we wachten op de aankondiging kan je The Last Guardian even opnieuw opleggen of begin februari de remaster van Shadow of the Colossus onder handen nemen.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Makers van The Last Guardian teasen mogelijk nieuwe game
Stijn Poelmans
- 04 januari 2021

REVIEW
Dit zijn de PlayStation Plus games van maart
Stijn Poelmans
- 27 februari 2020
