‘Sucker Punch werkt aan Ghost of Ikishima, komt nog in 2021’
Stijn Poelmans |
25 juni 2021

Er is een opvallend gerucht opgedoken uit de stal van Sony. Ontwikkelaar Sucker Punch Productions zou namelijk sleutelen aan een standalone uitbreiding voor Ghost of Tsushima. De game heet Ghost of Ikishima en zou onthuld worden op de volgende PlayStation Showcase in juli.
Het is XboxEra-oprichter @Shpeshal_Nick die het nieuws aan het licht bracht. De klokkenluider heeft al verschillende correcte leaks op zijn naam staan. De uitbreiding speelt zich af op de eilanden van Iki, ten zuiden van Tsushima. Ook die eilanden werden veroverd door de Mongolen.
Ghosts of Ikishima. An Expandalone type game. Aiming for 2021. Not sure how so many seemed to find out so quick.
— Nick (@Shpeshal_Nick) June 24, 2021
Het zou niet gaan om een volwaardig vervolg, maar een standalone uitbreiding vergelijkbaar met Uncharted: The Lost Legacy en Spider-Man: Miles Morales. De ontwikkeling zou al zo ver staan dat de release nog voor dit najaar gepland is. Dat de game zowel naar PS4 als PS5 zou komen, spreekt voor zich.
Wanneer krijgen we de game dan in actie te zien? Vermoedelijk tijdens de eerstvolgende State of Play, die zou doorgaan op 8 juli.
Klinkt erg geloofwaardig, al zijn er nog geen bewijzen die dat gerucht ondersteunen. Ontwikkelaar Sucker Punch bekend is alvast wel bekend met deze manier van werken. InFamous: Second Son kreeg immers ook al standalone expansie in de vorm van InFamous: First Light.
En gezien Spider-Man: Miles Morales als een tierelier verkocht, lijkt een gelijkaardige strategie voor Ghost of Tsushima niet zo vreemd. Binnenkort hopelijk meer nieuws?
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Death Stranding 2: On the Beach lanceert op 26 juni
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
HBO lost beklijvende trailer van The Last of Us Season 2
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Sony lanceert gelimiteerde The Last of Us PS5-controller
Stijn Poelmans
- 07 maart 2025

REACTIES (2)