Star Wars: KOTOR dan toch nog in ontwikkeling
SP |
22 november 2023
We krijgen de laatste tijd een heleboel gemengde berichten over de remake van Star Wars: Knight of the Old Republic. Volgens een nieuw bericht zou de remake nog steeds in ontwikkeling zijn bij Saber Interactive. Althans volgens Bloomberg journalist Jason Schreier.
In een bericht op het ResetEra forum, liet Schreier verstaan dat de game nog niet in de koelkast zit, ook al is de huidige staat van de titel onduidelijk. De reporter schrijft dat hij gesproken heeft met twee medewerkers van Saber Interactive, die allebei nog werken aan de game.
Met dat statement gaat hij in tegen eerdere berichten van Giant Bomb reporter Jeff Grubb, die beweerde dat er ‘momenteel in geen enkele vorm gewerkt wordt aan de titel’. Schreier is evenzeer onzeker over het project en vraagt zich af of de game ooit nog zal uitkomen.
Can’t say whether the KOTOR Remake will ever actually *come out*, but yes, two people from Saber Interactive tell me they’re still on it, despite recent rumors that nobody is working on the game. (Saber took the project from Aspyr last year, as Bloomberg reported then) https://t.co/prNTT6iVAy
— Jason Schreier (@jasonschreier) November 22, 2023
In ieder geval temper je best je verwachtingen voor deze remake. Sony zou immers niets meer te maken willen hebben met de game.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
REVIEW Marathon – Bungie schiet raak, maar mist het doel
Redactie
- 09 maart 2026
REVIEW
Star Wars Fate of the Old Republic stelt art director aan
SP
- 09 maart 2026
REVIEW
Solid Snake komt als Operator naar Rainbow Six Siege
SP
- 03 februari 2026