Populaire game mode Prop Hunt keert terug naar Call of Duty: Black Ops 6
BA |
08 november 2024
Na vier jaar van het strijdtoneel verdwenen te zijn, maakt Prop Hunt volgende week zijn comeback in Call of Duty: Black Ops 6. De populaire gamemodus maakt deel uit van Season 1 en wordt op 14 november toegevoegd aan de multiplayer.
In de multiplayermodus neemt één team de rol aan van prop hunters, terwijl het andere team zich als ‘props’ moeten verstoppen in de maps. Ze krijgen de vorm van een vaas, klok of ander rekwisiet aangemeten en moeten zich zo goed mogelijk in het decor verstoppen. De propjager die ze kan spotten en afknallen krijgt punten.
Prop Hunt is bijzonder vermakelijk en helemaal niet competitief. Het is een van de meest casual modi in de shooter en levert vaak hilarische potjes en video’s op.
Daarnaast krijgen Black Ops 6-spelers vanaf 14 november ook toegang tot ‘Ransack’ en ook Ranked Play, wat de competitiviteit in de online arena’s een stevige boost zal geven.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Peter Berg en Taylor Sheridan maken Call of Duty: Modern Warfare-film voor 2028
JV
- 21 juli 2026
REVIEW
Call of Duty: Modern Warfare 4 aangekondigd voor pc, consoles én Nintendo Switch
JV
- 29 mei 2026
REVIEW
Hell Let Loose: Vietnam krijgt releasedatum en open beta op Steam
TDS
- 16 mei 2026