Oprichter van Insomniac Games stopt ermee
Stijn Poelmans |
23 januari 2025

Ted Price, de oprichter en grote baas van Insomniac Games heeft aangekondigd dat hij in maart met pensioen gaat. Hij wordt opgevolgd door Insomniac veteranen Chad Dezern, Ryan Schneider en Jen Huang, die de studio samen zullen leiden.
Price richtte Insomniac Games op in 1994. De studio bracht heel wat PlayStation toppers uit. Denk maar Spyro the Dragon, Ratchet & Clank, Resistance, Marvel’s Spider-Man. Al ontwikkelde de studio ook andere kaskrakers zoals Xbox exclusive Sunset Overdrive.
Op de Sony website laat Price weten dat hij de beslissing om Insomniac te verlaten, vorig jaar al gemaakt had. Hij vindt het tijd om de fakkel door te geven aan nieuw bloed. Price legt uit dat hij een opvolgingsplan heeft uitgewerkt dat continuïteit en stabiliteit garandeert voor de komende decennia. Op die manier kan de studio het soort games blijven ontwikkelaar waar de fans naar op zoek zijn.
Eind 2023 werd de studio het slachtoffer van een hacker en werd heel wat gevoelige info op straat gegooid. Waaronder alle PS5-projecten voor de komende 10 jaar.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Drug Dealer Simulator 2 komt naar PS5
Ben Allossery
- 07 maart 2025

REVIEW
RoboCop keert terug in standalone uitbreiding Unfinished Business
Stijn Poelmans
- 07 maart 2025

REVIEW
In post-apocalyptische Hell is Us moet je je eigen weg zoeken
Stijn Poelmans
- 07 maart 2025
