Ook Microsoft verhoogt prijzen van first-party titels
Stijn Poelmans |
05 december 2022

Microsoft heeft bekendgemaakt dat het de prijzen van first-party games zal verhogen in 2023. Daardoor wordt de standaardprijs van een Xbox game 69,99 euro. De nieuwe prijs zal meteen toegepast worden voor Xbox exclusives als Starfield, Redfall en Forza Motorsport.
Volgens een vertegenwoordiger van Microsoft zou de nieuwe prijs beter beantwoorden aan de schaalgrootte en technische complexiteit van de nieuwe games. Natuurlijk blijven alle titels bij launch verkrijgbaar via Game Pass, dus het zou evengoed een move kunnen zijn van Microsoft om zoveel mogelijk gamers naar de service te verwijzen.
Merk wel op dat de nieuwe prijzen enkel gelden voor nieuwe games. Titels die al beschikbaar waren, zoals Halo Infinite, blijven hun originele prijs behouden.
Phil Spencer vermeldde trouwens al dat een prijsstijging er zat aan te komen. Momenteel blijft de aboprijs voor de Game Pass ongewijzigd, maar daar verwacht Spencer ook een verhoging. Wanneer die doorgevoerd wordt, is niet bekend.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Drug Dealer Simulator 2 komt naar PS5
Ben Allossery
- 07 maart 2025

REVIEW
RoboCop keert terug in standalone uitbreiding Unfinished Business
Stijn Poelmans
- 07 maart 2025

REVIEW
In post-apocalyptische Hell is Us moet je je eigen weg zoeken
Stijn Poelmans
- 07 maart 2025
