Sony: “Meer PS5-voorraad voor het einde van het jaar”
Stijn Poelmans |
25 november 2020

Wie geen PlayStation 5 te pakken kreeg bij de launch, heeft voor het einde van dit rampjaar misschien toch nog een gloednieuwe console onder zijn tv staan. Sony heeft namelijk bekendgemaakt dat er voor het einde van het jaar een nieuwe voorraad PlayStation 5 consoles naar de winkels komen.
PlayStation België maakte het nieuws bekend via Twitter:
De PS5-launch was onze grootste console launch ooit en daarvoor willen we alle gamers bedanken. De vraag naar PS5 is gigantisch. We kunnen echter bevestigen dat er meer consoles beschikbaar zullen komen bij onze retailers vóór het einde van dit jaar. Hou hun kanalen in de gaten.
— PlayStation België (@PlayStationBE) November 25, 2020
Met een extra levering is het natuurlijk mogelijk dat nog steeds niet iedereen een console kan kopen. Wees er dus snel bij als je er absoluut eentje wil.
Wil je alles weten over de PS5? Check hier onze review van de console en de PS5 launchgames!
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
DOOM: The Dark Ages launch trailer maakt gehakt van demonen
Stijn Poelmans
- 09 mei 2025

REVIEW
REVIEW DOOM: The Dark Ages – Rauw, ruw en bijna raak
Ben Allossery
- 09 mei 2025

REVIEW
Palworld schrapt features door rechtszaak met Nintendo
Stijn Poelmans
- 09 mei 2025
