Komt Rockstars Agent weer boven water?
Stijn Poelmans |
06 juni 2016

Uitgever Take-Two Interactive heeft het handelsmerk van Agent nog maar eens vernieuwd, wat doet vermoeden dat de stealth action game nog steeds in ontwikkeling is.
Onlangs liet Take-Two weten dat Rockstar sleutelt aan een paar titels, maar dat die het levenslicht niet zullen zien voor april 2017. Wereldwijd wordt er gespeculeerd over een nieuwe Red Dead, dat volgens heel wat bronnen op E3 2016 aangekondigd wordt. En toch steekt Agent net nu weer de kop op. Toeval of niet?
Agent werd aangekondigd in 2007 als een stealth action game voor PS3. Tijdens de koude oorlog van de jaren 70 zouden spelers terechtkomen in een netwerk van spionage, moord en geheime opdrachten. Zien we binnenkort meer van deze titel?
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Take-Two Interactive bevestigt: “GTA 6 komt in herfst 2025”
Stijn Poelmans
- 23 september 2024

REVIEW
Eighties muziekgroep verwerpt aanbod Rockstar voor GTA 6 soundtrack
Stijn Poelmans
- 09 september 2024

REVIEW
Take-Two Interactive: ‘GTA 6 release window blijft ongewijzigd’
Stijn Poelmans
- 10 augustus 2024
