Insomniac heeft heel wat ideeën voor Sunset Overdrive 2
Ben Allossery |
10 april 2018

Sunset Overdrive verscheen in 2014 als een exclusive voor Xbox One. Ondanks dat het een vermakelijke game was, kon het niet voldoende geld in het laatje van Insomniac Games brengen om een sequel te garanderen. In een interview met community director James Stevensen wordt de kans op een vervolg niet volledig uitgesloten.
Stevensen prijst vooral de samenwerking tussen Microsoft en henzelf. Ondermeer de marketing en PR-teams waren fantastische mensen om mee samen te werken. Toen de interviewer van resetERA vroeg of er ideeën zijn voor een vervolg, antwoordde de community developer dat er ‘heel wat ideeën zijn’. Hij benadrukte wel dat het team zich momenteel focust op Spider-Man en dat er dus geen plannen zijn voor de sequel.
Een Xbox One enhancement patch voor Sunset Overdrive moeten we niet verwachten van Insomniac Games. Volgens Stevensen is de code van de engine al enkele jaren oud en zou het veel werk en middelen vragen. Daarbovenop is het team te druk bezig met andere projecten.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Sony toont indrukwekkende gameplay van Spider-Man 2
Stijn Poelmans
- 25 mei 2023

REVIEW
Insomniac bevestigt: Spider-Man 2 is singleplayer only
Ben Allossery
- 24 mei 2023

REVIEW
Europa keurt Microsofts overname van Activision Blizzard goed
Stijn Poelmans
- 15 mei 2023
