Hideo Kojima's nieuwe Sony-project wordt transmediaal
BA |
23 februari 2016
Hideo Kojima is druk bezig met de ontwikkeling van zijn nieuwe game. In een interview gaf de Japanse ontwikkelaar aan dat hij mikt op een nieuwe franchise met alle toeters en bellen.
Zijn project wil hij zodanig uitbouwen dat het niet alleen bij een game blijft, maar dat er ook anime, manga en actiefiguren voor gemaakt worden:
Met Sony zijn we bezig met een nieuwe project. Ik heb er geen idee van of het een serie zal worden of niet, maar ik wil iets maken dat genoeg impact heeft om een serie te worden. Met die impact doel ik op een rijke franchise waaruit creaties als anime, manga en actiefiguren kunnen voortvloeien.
Kojima staat bekend om zijn fascinatie voor figurines, cinema en anime. Verder gaf hij aan dat hij zich heel vrij voelt op dit moment en zich niet beperkt voelt door een invloed van bovenaf.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Sony werkt aan ‘Metal Gear Solid’-film met ‘Final Destination’-duo
JV
- 10 april 2026
REVIEW
Nioh 3 is een timed exclusive voor PS5
SP
- 03 februari 2026
REVIEW
Ontwikkelaars maken liever games voor PC en PS5 dan voor Xbox
SP
- 01 februari 2026