EA werkt aan nieuwe generatie van in-game advertenties
Ben Allossery |
13 mei 2024
Hoewel EA in het verleden al geëxperimenteerd heeft met in-game advertenties, geeft de uitgever niet op. Tijdens de meest recente aandeelhoudersvergadering heeft grote baas Andrew Wilson vertelt dat ze druk bezig zijn aan een het ontwikkelen van een nieuwe generatie in-game ads.
Toen een analist vroeg naar in-game ads in AAA-games, antwoordde Wilson dat ze er druk mee bezig zijn. “Verschillende teams binnen ons bedrijf onderzoeken op dit moment hoe we die het beste kunnen integreren,” vertelde Wilson.
Hij vertelde ook dat deze dynamische in-game ads nog in een vroeg stadium zitten, maar dat EA ook ruimer denkt. Zo wil de uitgever ook advertenties die verder reiken dan de videogame zelf en gebruik maken van de kracht van de community. Klinkt vaag? Vinden wij ook.
EA heeft al verschillende keren advertenties stiekem proberen te integreren in full priced games. En telkens keerde de uitgever na hevige reacties van de spelers op zijn stappen terug. Zoals die keer met UFC 4.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Microsoft brengt Halo eindelijk naar PlayStation 5
Stijn Poelmans
- 25 oktober 2025
REVIEW
Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 – Sfeervol rommelboeltje
Stijn Poelmans
- 24 oktober 2025
REVIEW
GTA Online viert Halloween met gratis superbolide
Ben Allossery
- 24 oktober 2025