“Cyberpunk 2077 én nieuwe RPG ten laatste tegen 2021 in de rekken”
Stijn Poelmans |
22 maart 2019

Het ziet ernaar uit dat we het futuristische Night City van Cyberpunk 2077 ten laatste in 2021 kunnen verkennen. Althans als we een moderator van het officiële CD Projekt Red-forum mogen geloven. De moderator wist zelfs te vertellen dat er naast Cyberpunk 2077 nog een andere RPG in ontwikkeling is die ze ten laatste in 2021 willen uitbrengen.
Toen een forumgebruiker vroeg naar de releasestrategie van de studio, antwoordde forummoderator Donata Poplawska het volgende:
“Wat de strategie van de CD Projekt Capital Group betreft, blijft het plan voor de release van de tweede AAA-game tegen 2021 ongewijzigd. Momenteel richten we ons echter op de productie en promotie van Cyberpunk 2077. Over verdere projecten mag ik geen commentaar geven.”
De studio wil tegen 2021 dus niet alleen Cyberpunk 2077, maar ook een tweede top-RPG de deur uit. Wat er op kan wijzen dat Cyberpunk veel vroeger dan 2021 zal verschijnen.
En wat die andere, nu nog onbekende titel zou kunnen zijn? Daar hebben we voorlopig het raden naar. Schietgebedje voor The Witcher 4?
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Zo ziet Liam Hemsworth eruit als Geralt in The Witcher
Stijn Poelmans
- 27 april 2025

REVIEW
DOOM: The Dark Ages onthult de duistere Cosmic Realm en zijn monsters
Stijn Poelmans
- 27 april 2025

REVIEW
Mafia: The Old Country gameplay wordt volgende maand onthuld
Stijn Poelmans
- 25 april 2025
