Zoveel opslagruimte vereist The Last of Us 2 Remastered
Stijn Poelmans |
01 januari 2024
Goed nieuws om het nieuwe jaar in te zetten: wie The Last of Us Part 2 Remastered wil spelen, is geen halve SSD kwijt aan opslagruimte. Sterker: de PS5-game is zelfs kleiner dan de originele PS4-versie van de game.
Volgens PlayStation Game Size heeft The Last of Us 2 Remastered slechts 76,164 GB opslagruimte nodig, ondanks alle nieuwe toevoegingen. Gezien het Twitter-account alle data rechtstreeks vanop Sony’s servers raadpleegt, is die grootte waarschijnlijk correct.
???? The Last of Us™ Part II Remastered
– ???????????????????????????????? ???????????????? : 76.164 GB
– ???????????????????????????? : 1.000.020– ???????????????????????????????? ???????????????????????????? ($????????.????????):
Pre-Load : Jan 12 – Midnight*
Release : Jan 19 – Midnight* Only For Pre-order #TLOU2Remastered #PS5 pic.twitter.com/hGYk3jZKGa
— PlayStation Game Size (@PlaystationSize) December 15, 2023
De bestandsgrootte is opvallend, aangezien de originele game op PS4 zo’n 98,30 GB in beslag nam. Dat heeft alles met de compressietechnologie op PS5 te maken, die veel efficiënter werkt. Hoewel de remaster dus groter is qua ervaring, is de bestandsgrootte kleiner.
Naast een grafisch verbeterde versie van de survivalgame, serveert deze Remastered-versie ook de nieuwe roguelike survivalmodus No Return, enkele geschrapte levels, audiocommentaar van de developers en meer.
Wij zijn alvast benieuwd naar de PS5-versie. De game ligt vanaf 19 januari in de rekken.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Bandai Namco heeft Ace Combat 8: Wings of Theve onthuld
Stijn Poelmans
- 12 december 2025
REVIEW
First-person shooter No Law gaat Cyberpunk 2077 achterna
Stijn Poelmans
- 12 december 2025
REVIEW
Sony stelt PS5 exclusive Saros uit tot 30 april
Stijn Poelmans
- 12 december 2025