Xbox lanceert drie nieuwe consolemodellen dit najaar
BA |
10 juni 2024
Tijdens de Xbox Games Showcase heeft Microsoft drie nieuwe modellen van de Xbox Series X/S-consoles onthuld. Het gaat om twee nieuwe versies van de Xbox Series X en eentje van de minder krachtige Series S.
De Series X krijgt dit najaar een Galaxy Black-editie met schijflezer en 2TB opslag. Zowel de console als de controller krijgen een sterrenstelsel-motief met groene accenten. De Galaxy Black gaat over de toonbank voor 599 euro.
Daarnaast brengt Microsoft ook een witte, all-digital Series X op de markt met 1TB SSD. Die kost 449,99 euro. Ook de minder performante Series S-console krijgt een nieuw model met een SSD van 1TB. En die krijgt een prijskaartje van 349,99 euro.
Wanneer de consoles precies verschijnen, is nog niet bekend.
REACTIES (1)
Een reactie achterlaten
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
REVIEW Starship Troopers: Ultimate Bug War! – Retro-propaganda van de bovenste plank
Redactie
- 17 maart 2026
REVIEW
REVIEW John Carpenter’s Toxic Commando – Beter met vrienden dan alleen
Redactie
- 12 maart 2026
REVIEW
REVIEW Marathon – Bungie schiet raak, maar mist het doel
Redactie
- 09 maart 2026
ik vind het een vrij zwakke gelimiteerde editie de series x in vergelijk met de halo en spong bob editie.Wat verfspetters op een bestaande zwarte console?