Wordt Borderlands 4 een game van €80?
SP |
12 mei 2025
Uitgever 2K Games heeft brengt deze zomer zowel Borderlands 4 als Mafia: The Old Country uit. Terwijl de laatste slechts €50 kost, wordt de shooter wellicht duurder. Zo neemt 2K Games mogelijk de prijszetting over die Nintendo introduceerde met Mario Kart World. Jawel, €80 voor de standaardversie.
Dat Borderlands 4 een ‘full price launch’ zou worden, hoeft niet te verrassen. Al staat die prijs nog niet vast. Volgens Randy Pitchford, de CEO van Gearbox Software, kostte het maken van de nieuwe shooter dubbel zoveel als zijn voorganger.
Volgens Pitchford zal uitgever 2K Games snel over de definitieve prijs beslissen en mogelijk het voorbeeld van Nintendo en Microsoft volgen. Al geeft hij toe dat het een lastige evenwichtsoefening is.
Veel mensen zien de prijs liefst niet de hoogte ingaan, maar de Trump tarieven hebben ook een impact op de retail verpakking. En die wordt doorgerekend naar de consument. Volgens Pitchford zal de game het prijskaartje zeker waard zijn, hoe hoog die ook zal worden.
Borderlands 4 verschijnt op 12 september.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
REVIEW Marathon – Bungie schiet raak, maar mist het doel
Redactie
- 09 maart 2026
REVIEW
Star Wars Fate of the Old Republic stelt art director aan
SP
- 09 maart 2026
REVIEW
Solid Snake komt als Operator naar Rainbow Six Siege
SP
- 03 februari 2026