Volgende Life is Strange wordt onthuld op 20 januari
Stijn Poelmans |
16 januari 2026
Square Enix heeft bekendgemaakt dat de toekomst van de Life is Strange franchise onthuld wordt op 20 januari. Zo plant het bedrijf een officiële onthulling om 19u00 Belgische tijd, die je kan volgen via YouTube.
De teaser voor de onthulling luidt: “maak onderscheid tussen het echte en het gerucht. Vergezel ons voor de onthulling van de volgende Life is Strange game”.
Natuurlijk kon Square Enix haast niet anders dan een onthulling plannen, gezien vorige week een rating via PEGI lekte. Zo werd een beoordeling gespot voor het onaangekondigde Life is Strange: Reunion. Of het effectief om die game gaat, zullen we volgende week pas weten.
Eerlijk gezegd is die rating lang onder de radar gebleven, want oorspronkelijk werd ze al in maart 2025 gepost op de PEGI-website.
Hieronder alvast de teaser. Vermoedelijk zien we Max Caulfield en Chloe Price in beeld.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Capcom lost meer gameplay en weetjes van Resident Evil Requiem
Stijn Poelmans
- 16 januari 2026
REVIEW
Eidos Montreal werkt aan compleet nieuwe blockbuster
Stijn Poelmans
- 15 januari 2026
REVIEW
“PS5 Pro krijgt vóór eind maart grote grafische update”
Stijn Poelmans
- 14 januari 2026