Ubisoft werk aan nieuwe Ray-Man game

Ray Man

Nieuwe vacatures bij Ubisoft hebben aan het licht gebracht dat de uitgever werkt aan een gloednieuwe Ray-Man game. De titel is in de maak bij Ubisoft Milaan, de studio achter de Mario + Rabbids games. Veel details zijn er helaas niet bekend.

De kandidaat in kwestie is verantwoordelijk voor de kwaliteit van gameplay animaties in overeenstemming met de visie voor de nieuwe game. En dus zoekt Ubisoft naar een ‘getalenteerde 3D gameplay animator die zal meewerken aan de ontwikkeling van een prestigieuze AAA-game voor het Ray-Man merk’.


Uiteraard verraadde de vacature net iets té veel info en dus werd ze al snel offline toen ze begon te circuleren op online fora. De vacature bevestigt in ieder geval enkele geruchten van vorig jaar, waaruit bleek dat Ubisoft Milaan aan het experimenteren was met de Ray-Man franchise en een mogelijke remake. Het lijkt erop dat dat project groen licht gekregen heeft.

Een nieuwe Ray-Man game is altijd welkom. De vorige titel, Ray-Man Legends, dateert al van 2013.

Een reactie achterlaten