Ubisoft stelt piratengame Skull and Bones opnieuw uit
Stijn Poelmans |
12 januari 2023

We zullen nog wat langer moeten wachten om de Indische Oceaan te verkennen, want Ubisoft heeft zonet zijn piratengame Skull and Bones voor een zesde keer uitgesteld. De titel zou in maart verschijnen, maar verschuift naar het volgend fiscale jaar. Dat loopt van april 2023 tot en maart 2024.
Of we Skull and Bones dit jaar nog zien? Daar hebben we het raden naar. Al voorspelt de vage nieuwe release window niet veel goeds. In ieder geval volgt er wel een beta, waarin spelers aan de slag kunnen met de game.
Volgens Ubisoft zal de extra ontwikkelingstijd de game goed doen. Dankzij feedback van eerdere speltests, zijn er tal van verbeteringen doorgevoerd. Ubisoft gelooft dan ook dat spelers positief verrast zullen zijn door de evolutie van de game, die duidelijk wordt via toekomstige beta’s.
Enerzijds wil de uitgever dus uitpakken met een gebalanceerde en gestroomlijnde ervaring, maar anderzijds wil Ubisoft spelers ook meer bewust maken van de game. Waarvoor de uitgever meer tijd nodig heeft.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Forza Horizon 5 vereist Xbox account op PS5
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Death Stranding 2: On The Beach krijgt awesome verzameleditie
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025

REVIEW
Death Stranding 2: On the Beach komt op 26 juni naar PS5
Stijn Poelmans
- 10 maart 2025
