Ubisoft kondigt Prince of Persia: The Lost Crown aan
Stijn Poelmans |
09 juni 2023
Op de remake van Prince of Persia: The Sands of Time mogen we nog wel even wachten, dus vond Ubisoft het tijd om de franchise wat eerder nieuw leven in te blazen. Enter Prince of Persia: The Lost Crown dat helemaal terugkeert naar de roots van de reeks.
Hoezo? Deze volledig nieuwe game is een old school sidescroller. Eentje die er wel cool uitziet, want de 3D-modellen zijn best indrukwekkend. Zoals het een goede Prince of Persia-game betaamt, krijg je opnieuw de kracht om tijd te manipuleren. De ene sprong toch verkeerd ingeschat? Rewinden dan maar.
Buiten je tijdkrachten, beschik je als Prins ook over een halsbrekende behendigheid, waarmee je de coolste klautermoves uit je voeten kan schudden. En ook de dodelijkste vijanden op stijlvolle manier kan omleggen. Of Prince of Persia volledig terug is? Dat misschien nog niet. Maar The Lost Crown is zeker een goed begin.
De game verschijnt op 19 januari 2024 in de rekken.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Final Fantasy VII Remake stapt niet over naar Unreal Engine 5 voor Part 3
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Edward Kenway figurine van Black Flag Remake gelekt
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Prince of Persia actrice ontdekte annulering via nieuwsartikel
Stijn Poelmans
- 27 januari 2026