Ubisoft dropt 20 minuten gameplay van Assassin’s Creed Shadows
Stijn Poelmans |
07 maart 2025
Ubisoft heeft maar liefst 20 minuten gameplay gelost van Assassin’s Creed Shadows. In de video krijgen we een infiltratie te zien met beide personages. En dat ziet er zelfs naar Assassin’s Creed normen zeer degelijk uit. Kijk hieronder zelf maar.
In de video zien we hoe Naoe en Yasuke een kasteel binnensluipen op hun eigen manier. De gameplay en animaties van beide personages varieren behoorlijk sterk, waardoor de ervaring met beide helden heel anders aanvoelt. Merk trouwens ook op hoe de map verandert per seizoen. Naoe sluipt door het duister en de sneeuw, terwijl Yasuke op klaarlichte dag het kasteel verovert.
De game is ook indrukwekkend op visueel vlak. De ervaring ziet er enorm polished uit en de schaduwen zijn echt wel functioneel. Cool is dat je de game zelfs met volledig Japanse voice-overs kan spelen.
Assassin’s Creed Shadows is vanaf 20 maart te spelen.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
‘Prince of Persia: The Sands of Time remake verschijnt volgend jaar’
Stijn Poelmans
- 23 november 2025
REVIEW
Nieuwe Carmageddon in de maak voor pc
Stijn Poelmans
- 22 november 2025
REVIEW
REVIEW Call of Duty: Black Ops 7 – Multiplayer redt de show
Ben Allossery
- 21 november 2025