Ubisoft directie verklapt dat er een nieuwe Ghost Recon komt
Stijn Poelmans |
20 juli 2025

Twee topmannen van Ubisoft hebben verklapt dat er een nieuwe Ghost Recon game in de maak is. Opvallend genoeg wordt die titel misschien een first-person shooter. Dat komt overeen met recente geruchten die de ronde deden.
Het bestaan van de nieuwe Ghost Recon werd bevestigd tijdens een recente aandeelhoudersvergadering, toen Ubisoft CEO Yves Guillemot en CFO Frederick Duguet vragen beantwoordden van de aandeelhouders. Via een hun replieken vermeldden beide heren de nieuwe Ghost Recon meerdere malen.
Zo verwees Guillemot naar Rainbow Six Siege als voorbeeld om te bewijzen dat Ubisoft kan slagen in live-service games. Concreet zei hij dat Ubisoft als doel heeft om ‘naast de titel die ik zonet vermeld heb, ook vooruitgang te boeken in de groeiende markt door onze huidige projecten te verbeteren en door dergelijke kansen ook te creëren voor aankomende releases zoals The Division en Ghost Recon’.
Toen Duguet de vraag kreeg hoe Ubisoft het kapitaal van Tencent zal gebruiken, vertelde hij dat dat ‘vooral benut wordt voor de verdere ontwikkeling van onze belangrijkste merken’. Daarbij haalde hij Ghost Recon aan als voorbeeld, maar verwees hij ook naar ‘first-person shooter type games’. Bij die laatste omschrijving denken wij dan ook aan Far Cry.
Zoals je weet, was Ghost Recon Breakpoint een enorme teleurstelling voor Ubisoft. Wij zijn dus benieuwd hoe Ghost Recon er zal uitzien in zijn nieuwe vorm. Mogelijk een first-person shooter?
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Ubisoft directie verklapt dat er een nieuwe Ghost Recon komt
Stijn Poelmans
- 20 juli 2025

REVIEW
‘Sony helpt Rockstar om 60 FPS te halen voor GTA 6 op PS5 Pro’
Stijn Poelmans
- 20 juli 2025

REVIEW
Call of Duty: Black Ops 7 releasedatum gelekt
Stijn Poelmans
- 18 juli 2025
