Twee Italiaanse operators voor Rainbow Six Siege gelekt
Ben Allossery |
21 maart 2018
Na de release van Operation Chimera voor Rainbow Six Siege hebben verschillende Reddit-gebruikers zich toegespitst op de onderliggende bestanden van de uitbreiding. Hieruit haalden ze een korte clip met daarin twee nieuwe operators: de Italiaanse special forces Alibi en Maestro.
De clip toont heel kort de twee operators samen met hun naam en placeholder-tekst. Uit de bestanden blijkt dat een van de twee zich toespitst op het afleiden van vijanden. Gezien haar naam gaat het waarschijnlijk om Alibi. Over Maestro is bitter weinig bekend, gezien zijn postuur en de kogels loopt hij vermoedelijk rond met een shotgun.
Het kan zijn dat de namen van deze operators nog wijzigen, aangezien het om placeholders gaat. Wanneer Ubisoft het duo officieel aankondigt, is voorlopig nog onbekend.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
“Far Cry multiplayer shooter krijgt interne reboot”
Stijn Poelmans
- 06 maart 2025

REVIEW
Zoveel schijfruimte heb je nodig voor Assassin’s Creed Shadows
Stijn Poelmans
- 06 maart 2025

REVIEW
Verhaal van Assassin’s Creed Shadows duurt 30 tot 40 uur
Stijn Poelmans
- 05 maart 2025
