Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 zo goed als bevestigd
Stijn Poelmans |
24 februari 2025

Activision liet al via een nieuwe Call of Duty-map weten dat het op 4 maart een nieuwe Tony Hawk-game zal onthullen. En dat die game Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 wordt, is zo goed als bevestigd. De uitgever plaatste een website met aftelklok online, waarna dataminers gingen graven en verschillende aanwijzingen vonden naar de nieuwe bundel.
X-gebruiker xFL1PPY ging een kijkje nemen in de source code van de website en vond daar de tag ’thps-3-4-countdown’. Daarnaast vermeldt de website ook verschillende keren de term ‘Project Chicago’, dat de codenaam is voor de bundel. De naam werd al aan het licht gebracht door leaker eXtas1s, die verklapte dat de bundel aangekondigd en gelanceerd zou worden tijdens de Xbox Summer Showcase.
Tot slot zijn er ook verwijzingen naar ontwikkelaar Iron Galaxy. Die studio heeft ook de pc-versie van Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 verzorgd.
Genoeg aanwijzingen die hinten naar een Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 remaster. Laat maar komen!
please be good please be good please be good please be good please be good please be good please be good pic.twitter.com/KSZ9E5A6vr
— youtube.com/flippy (@xFL1PPYx) February 21, 2025
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Co-opgame Split Fiction krijgt live-action film met Sydney Sweeney
Stijn Poelmans
- 25 april 2025

REVIEW
Sony haalt in mei Resistance games uit PlayStation Plus bibliotheek
Stijn Poelmans
- 25 april 2025

REVIEW
Until Dawn studio werkte aan Blade Runner game
Stijn Poelmans
- 25 april 2025
