Supergiant Games heeft Hades 2 aangekondigd
Stijn Poelmans |
09 december 2022
Toegegeven, deze hadden we niet zien aankomen. Tijdens The Game Awards kondigde ontwikkelaar Supergiant Games zomaar even Hades 2, het vervolg op de uitstekende roguelike in de Griekse onderwereld.
In de game krijg je de controle over de prinses van de onderwereld en mag je opnieuw oneindige levels doorkruisen en hordes vijanden morsdood slaan met allerlei coole wapens en vaardigheden. Je doel is echter niet ontsnappen, want je moet de legers van de titaan Kronos decimeren met de kracht van Olympus achter je.
Tussen elke slachtpartij mag je opnieuw socializen met allerlei goden en bekende personages uit de Griekse mythologie. Een beetje zoals de eerste game dus, maar gewoon groter, beter en nog cooler.
Enige nadeel is dat Hades 2 voorlopig alleen voor pc aangekondigd is. Maar gezien de voorganger ook op andere platformen is gelanceerd, gokken wij dat de sequel dat ook doet. De game mikt op een release in 2023.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Nieuwe Fallout game wordt gelinkt aan tv-serie
Stijn Poelmans
- 19 december 2025
REVIEW
Sony bereikt akkoord met Tencent over ‘Horizon kloon’
Stijn Poelmans
- 19 december 2025
REVIEW
Deze survival westerngame moet je in de gaten houden
Stijn Poelmans
- 17 december 2025