Stevige kortingen in Xbox Store vanaf morgen
Lucas |
10 april 2017

Vanaf morgen ben je bij de Xbox Store aan het juiste adres, want dan is het de jaarlijkse lenteschoonmaak. Meer dan 350 titels krijgen een scherpe prijsdaling, met kortingen tot wel 67% voor de gewone gebruiker. Xbox Live Gold-leden krijgen er nog zo’n 10% extra korting bovenop.
Een volledige lijst van de verschillende games is nog niet bekend, maar uit de trailer konden we alvast enkele grote titels halen:
- Gears Of War 4
- Killer Instinct: Definitive Edition
- Forza Horizon 3
- Overwatch
- Watch Dogs 2
- Battlefield 1
- Titanfall 2
- FIFA 17
Daarbovenop kunnen nieuwe Xbox live Gold-leden al voor slechts €1 lid worden, terwijl Xbox Design Lab custom controllers een korting van zo’n €15 krijgen. Iets wat tot nog toe ongezien was. En naast games, zullen ook films en muziek ook van een korting genieten. Reden te meer om morgen eens een kijkje te nemen?
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Age of Empires 2 komt op 6 mei naar PlayStation 5
Stijn Poelmans
- 11 april 2025

REVIEW
Call of Duty: Modern Warfare 2 & 3 Remasters komen naar PS5
Stijn Poelmans
- 08 april 2025

REVIEW
A Minecraft Movie breekt records in de box office
Stijn Poelmans
- 07 april 2025
