Star Wars: Squadrons geeft voorsmaak van singleplayer
Stijn Poelmans |
28 augustus 2020
Tijdens de Opening Night Live van Gamescom heeft EA een nieuwe trailer van Star Wars: Squadrons getoond. Die zet het verhaal in de kijker en toont nieuwe gameplay.
De trailer vertelt het verhaal over de strijd tussen de twee facties. Zo zal je tijdens de campaign van perspectief wisselen en het verhaal beleven als twee piloten op tegengestelde missies. Ziet er cool uit en het levert een coole verhaaldynamiek op.
Dat de game verplicht voer wordt van Star Wars-fan, staat vast. Je kruipt achter de knuppel van heel wat iconische ruimtevaartuigen om deelnemen aan een reeks epische ruimtegevechten. Ook cool: je kan de volledige game gewoon met PlayStation VR spelen. Voor een nog authentiekere pilootervaring.
Star Wars: Squadrons is verkrijgbaar vanaf 2 oktober op PS4, Xbox One en PC.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Nieuwe Fallout game wordt gelinkt aan tv-serie
Stijn Poelmans
- 19 december 2025
REVIEW
Sony bereikt akkoord met Tencent over ‘Horizon kloon’
Stijn Poelmans
- 19 december 2025
REVIEW
Deze survival westerngame moet je in de gaten houden
Stijn Poelmans
- 17 december 2025