‘Star Wars Outlaws wordt geen game met meer dan 200 uur gameplay’
Stijn Poelmans |
27 juli 2023

Bang dat Star Wars Outlaws even gigantisch wordt als Assassin’s Creed Valhalla? Dan heeft de creative director van Massive Entertainment goed nieuws: Ubisofts Star Wars-game wordt geen overweldigend avontuur met meer dan 200-300 uur gameplay. Hij wil liever een beheersbare ervaring brengen die spelers kunnen uitspelen.
In een interview met IGN verschaft creative director Julian Gerighty enkele nieuwe inzichten. Zo vindt Gerighty games te groot als mensen er niet in slagen om de game (uit) te spelen door zijn massieve spelwereld en honderden zijmissies. Gerighty wil geen spel afleveren dat 200 à 300 uur duurt en bijna niet valt uit te spelen.
Star Wars Outlaws wordt een verhaalgedreven openwereldgame die zeer beheersbaar wordt voor de speler. Het lijkt er alvast op dat Ubisoft heeft geleerd van gigantische games zoals Assassin’s Creed Odyssey en Valhalla die vaak de kritiek kregen dat ze te groot waren.
Star Wars Outlaws staat gepland voor release in 2024.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Clair Obscur: Expedition 33 toont zijn dynamische combat
Stijn Poelmans
- 04 maart 2025

REVIEW
Rockstar Games neemt Australische studio achter LA Noire remaster over
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025

REVIEW
Hideki Kamiya wil nog steeds drakengame Scalebound maken
Stijn Poelmans
- 03 maart 2025
