Square Enix kondigt actie-RPG Valkyrie Elysium aan
Stijn Poelmans |
10 maart 2022
Square Enix heeft eindelijk de gebeden van de fans verhoord: er komt een nieuw deel in Valkyrie Profile-reeks. In tegenstelling tot de vorige games uit de RPG-reeks wordt Valkyrie Elysium een actie RPG. De game ziet er alvast niet minder cool uit.
Het verhaal van Valkyrie Elysium begint wanneer het einde der tijden nabij is en Ragnarok de negen rijken uit de Noorse Mythologie dreigt te vernietigen. Met zijn laatste krachten roept de Alvader Odin een strijdgodin op, die verlossing moet brengen voor de gedoemde wereld. De jonge krijgster zakt af naar de verschillende rijken en moet achterhalen wat of wie de Ragnarok veroorzaakt heeft.
Zoals in de vorige Valkyrie-games kan je Einherjar oproepen. Dat zijn geëerde krijgers die aan je zijde vechten. Uiteraard kan de strijdgodin zelf ook haar mannetje staan, want de epische combo’s uit de vorige games maken hun comeback. Verder zal je natuurlijk verschillende prachtige regio’s mogen verkennen. En dat allemaal in 4K aan 60 fps.
Valkyrie Elysium verschijnt nog dit jaar voor PS4 en PS5.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Final Fantasy VII Remake stapt niet over naar Unreal Engine 5 voor Part 3
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Edward Kenward figurine van Black Flag Remake gelekt
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Prince of Persia actrice ontdekte annulering via nieuwsartikel
Stijn Poelmans
- 27 januari 2026