Square Enix en Adidas lanceren Guardians of the Galaxy sneakers
Ben Allossery |
17 december 2021
Square-Enix en Adidas hebben bekendgemaakt dat ze sneakers gebaseerd op Marvel’s Guardians of the Galaxy-game op de markt brengen. De collectie bestaat uit zes verschillende modellen en verschijnt in 2022.
De sneakers zijn geïnspireerd op de looks en persoonlijkheden van de Guardians. Zo zijn er bijvoorbeeld de iconische rode Forum Mid en wit-blauwe Forum Hi 84 die Star-Lord draagt.
Daarnaast krijgen ook verschillende moderne klassiekers zoals de NMD R1 en ZX een Guardians makeover. Voor wie de modelnamen weinig, zeggen: scroll naar beneden en je herkent meteen op welke personages de sneakers gebaseerd zijn.
De collectie verschijnt begin 2022. Wie er absoluut een paar wil, kan zich inschrijven via de officiële website van Adidas.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Life is Strange: Reunion wordt officieel finale hoofdstuk van Max en Chloe
Stijn Poelmans
- 21 januari 2026
REVIEW
Nieuwe Life is Strange wordt onthuld op 20 januari
Stijn Poelmans
- 16 januari 2026
REVIEW
Onaangekondigde Life is Strange: Reunion krijgt Europese rating
Stijn Poelmans
- 07 januari 2026