Sony registreert nieuw handelsmerk voor Knack
Stijn Poelmans |
29 maart 2022
Het zou kunnen dat we de action-adventure game Knack in de toekomst zullen terugzien. Sony heeft namelijk een nieuwe handelsmerk voor de franchise geregistreerd. Dat deed de uitgever eerder deze maand in Japan. Of we een vervolg krijgen op PS5? Dat denken we niet, gezien ontwikkelaar Japan Studio ondertussen niet meer bestaat.
Het handelsmerk werd bekendgemaakt op 28 maart en valt onder de categorie ‘downloadable or installable home video game machine program and additional data‘. Wat het doel van het handelsmerk is, is op dit moment onbekend. De kans bestaat dat Sony om juridische redenen de naam Knack opnieuw moest patenteren, zodat het eigenaar kan blijfven.
Al denken wij eerder in de richting van een heruitgave. Deze week zou Sony immers zijn nieuwe abo-service onthullen. Het gaat om een rivaal van de Xbox Game Pass die ook een reeks digitale games aanbiedt. Knack en zijn vervolg zouden wel eens in het aanbod kunnen zitten.
Knack 2, de laatste game in de reeks, verscheen ondertussen al in 2017 op PS4.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Final Fantasy VII Remake stapt niet over naar Unreal Engine 5 voor Part 3
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Edward Kenway figurine van Black Flag Remake gelekt
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Prince of Persia actrice ontdekte annulering via nieuwsartikel
Stijn Poelmans
- 27 januari 2026