Sony lanceert beta testprogramma voor PS5
SP |
18 juni 2021
Sony lanceert binnenkort een beta testprogramma voor de PlayStation 5. Spelers kunnen zich inschrijven voor het programma om zo nieuwe features van de console te kunnen testen, voordat de firmware updates live gaan. De beta is voorlopig nog niet beschikbaar bij ons.
Wie een PS5 heeft en in de VS, Canada, Japan, Groot-Brittannië of Frankrijk woont, kan zich sinds gisteren inschrijven voor het betaprogramma. Spelers die geselecteerd worden, moeten de uitgever van feedback moeten voorzien over de nieuwe features in ofwel Engels of Japans.
In dat opzicht is het een vreemde keuze van Sony om zowel Belgische als Nederlandse spelers niet uit te nodigen, en Franse PS5-spelers wel.
De uitgever wijst er op dat spelers software zullen testen die nog in ontwikkeling is. Eventuele bugs, glitches en foutmeldingen zullen dus geen uitzondering zijn. Geïnteresseerde spelers kunnen zich inschrijven via Sony’s website. Hopelijk rolt Sony de betatest binnenkort ook in onze regio uit.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Nioh 3 is een timed exclusive voor PS5
SP
- 03 februari 2026
REVIEW
Anime life sim Starsand Island verschijnt deze zomer
SP
- 03 februari 2026
REVIEW
Resident Evil Requiem krijgt fantastische kortfilm trailer
SP
- 02 februari 2026