Sony aangeklaagd wegens hoge prijzen in PlayStation Store
BA |
23 februari 2025
De Nederlandse consumentenorganisatie Massaschade & Consument heeft een rechtszaak aangespannen tegen Sony omwille van de torenhoge prijzen in de PlayStation Store. Volgens de organisatie misbruikt Sony zijn monopolie op digitale PS4- en PS5-games en houdt het de prijzen daarom veel te hoog.
Volgens stichting Massaschade & Consument verplicht Sony alle spelers om digitale PS4- en PS5-games exclusief via hun eigen winkel aan te schaffen. Door het gebrek aan concurrentie zouden de prijzen kunstmatig hoog blijven.
De organisatie eist daarom een schadevergoeding voor alle Nederlandse consumenten die hierdoor te veel hebben betaald. Wil je meedoen aan de zaak en mogelijk een compensatie krijgen? Dat kan. Je moet minstens 8 jaar oud zijn en sinds 29 november 2023 iets digitaal hebt gekocht in de PlayStation Store.
Ook in Portugal en Groot-Brittannië hebben gelijkaardige rechtszaken zich al voorgedaan.
REACTIES (1)
Een reactie achterlaten
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Nioh 3 is een timed exclusive voor PS5
SP
- 03 februari 2026
REVIEW
Anime life sim Starsand Island verschijnt deze zomer
SP
- 03 februari 2026
REVIEW
Resident Evil Requiem krijgt fantastische kortfilm trailer
SP
- 02 februari 2026
Ja ik doe mee