Sequel voor Tomb Raider film in de maak
Stijn Poelmans |
05 september 2019

Wie de Tomb Raider film uit 2018 wel wist te smaken, brengen we goed nieuws. Er is namelijk een sequel voor de prent in de maak. De nieuwe film draait vanaf 19 maart 2021 in de zalen en toont opnieuw Alicia Vikander in de hoofdrol als Lara Croft.
Het nieuws werd gedeeld door Deadline. De filmwebsite vermeldt daarnaast dat regisseur Roar Uthaug niet meer in het klapstoeltje zit, maar wel Ben Wheatley (Free Fire). Wheatly werkt voor het script samen met Amy Jump, met wie hij ook het scenario van Free Fire en High-Rise pende. De productie begint in het voorjaar van 2020.
De vorige Tomb Raider haalde wereldwijd zo’n 275 miljoen dollar binnen. Op het einde van Tomb Raider keert Lara na haar avontuur terug naar Londen, waar ze haar iconische dual pistols oppikt. Met de nieuwe schietijzers gaat ze ongetwijfeld Tomb Raider 2 tegemoet.
Meer Nieuws
Meer Nieuws


REVIEW
Lara Croft maakt binnenkort debuut in Dead by Daylight
Stijn Poelmans
- 26 juni 2024

REVIEW
Live-action Tomb Raider serie in de maak bij Amazon Prime
Stijn Poelmans
- 14 mei 2024

REVIEW
“Nieuwe Tomb Raider wordt openwereldgame”
Stijn Poelmans
- 06 mei 2024
