Romeo is a Dead Man is nieuwe ultragewelddadige game van Suda51
Stijn Poelmans |
05 juni 2025
Het was al een tijdje geleden dat we nog iets gehoord hadden van Suda51, al bracht de recente State of Play daar verandering in. De bedenker van excentrieke titels zoals Shadow of the Damned, Lollipop Chainsaw en No More Heroes onthulde zijn nieuwe game: Romeo is a Dead Man.
Het is overduidelijk een Suda51 game, want de trailer loopt over van gewelddadige en bloederige gevechten in een geschifte wereld. Jij speelt Romeo wiens arm eraf wordt gerukt door een zombiemonster, waarna Romeo’s opa er niets beter op dan een zelfgemaakt medisch apparaat in het oog van zijn kleinzoon te rammen.
Het toestel maakt Romeo weer springlevend. En dus wordt het zijn missie om de monsterlijke wezens uit te schakelen. De Japanse gamemaker Suda51 beschrijft zijn nieuwe game als ultragewelddadige science fiction.
Romeo is a Dead Man staat gepland voor release in 2026.
Meer Nieuws
Meer Nieuws
REVIEW
Final Fantasy VII Remake houdt Unreal Engine 4 voor Part 3
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Edward Kenward figurine van Black Flag Remake gelekt
Stijn Poelmans
- 28 januari 2026
REVIEW
Prince of Persia actrice kwam annulatie te weten via online artikel
Stijn Poelmans
- 27 januari 2026